0
Košík

Zpevňující a omlazující tělový krém z řady PLINEST® care obsahuje nukleotidy – látky přírodního původu. Nukleotidy jsou široce rozšířené v našem těle, přispívají k obnově kůže, produkci kolagenu fibroblastů a opravě poškození buněčné DNA způsobenému fyzikálními a chemickými faktory.

Kyselina hyaluronová má hloubkový hydratační účinek a pomáhá zvyšovat pevnost a tonus pleti.

Vitamín E má antioxidační vlastnosti a zvláště příznivý ochranný účinek, a to jak před dráždivými látkami přítomnými v životním prostředí (volné radikály), tak i v případě opalování.

Uplevity™ , speciální peptid, obsažený v krému, zvyšuje produkci kolagenu a elastinu, což zlepšuje strukturu dermis. Má příznivý účinek v boji proti kožním defektům, způsobeným stárnutím pokožky.

Indikace pro použití: hydratace a revitalizace pokožky, obnovení tonusu, pružnosti a projasnění.

Použití: naneste krém na tělo a jemně vmasírujte krouživými pohyby. Vhodné kombinovat s Aktivním tělovým sérem proti celulitidě.

Složení: aqua; hexyldecanol; hexyldecyl lauráte; betaine; cetearyl alcohol; cetearet-20; jojobový olej (Simmondsia chinensis); tokoferyl acetát; sodium DNA; hyaluronát sodný; tetrasodium EDTA; kaprylyl glykol; 1,2 hexanediol; tropalone; dimethicone; acrylates/vinyl isodecanoate crosspolymer; sodium hydroxide; parfemace.

Zvláštní pokyny: výrobek je určen pouze pro vnější použití. Nanášejte pouze na neporušenou pokožku. Krém uchovávejte na místě chráněném před teplem a mimo dosah dětí. Neaplikujte, pokud je známa nesnášenlivost na jeden nebo více jeho komponentů. Zamezte přímému kontaktu s očima a sliznicí. Šetřete životní prostředí. Pokyny pro správnou likvidaci odpadu: balení a příbalový leták – papír, lahvička – plast netříděný TKO. Vždy zkontrolujte pravidla pro sběr domácího odpadu ve vašem okolí.

× Máte dotaz?