Beta-glukanová hydratační maska

270.00

Beta-glukanová hydratační maska

100% aktivovaná beta-glukanová hydrogelová maska.

Popis

Beta-glukan je polysacharid složený z více molekul cukru spojených dohromady. Může se skládat z rozvětvených nebo nerozvětvených řetězců, které jsou polymerovány chemickou kombinací β-1,3, jedná se o silnou imunitní stimulační sloučeninu, kterou lze nalézt v buněčných stěnách řas, hub, kvasinek a rostlin.
Beta-glukanová maska má mnoho výhod, například:
  • ochlazuje
  • zklidňuje
  • vyživuje
  • léčí

Aplikace:

1. Vyjměte z obalu masku, která obsahuje dvě části. Vrchní část obličeje a spodní část obličeje.
2. Naneste masku na ošetřovanou oblast.
3. Nechte působit 30 minut, aby se látky zaktivovaly.
4. Poté masku sundejte a jemně vmasírujte přebytečný gel do pokožky.
Beta-glukan 1,3, který je součástí masky, působí bez nadměrné stimulace, aktivuje lokální a systémovou imunitu a předchází vzniku autoimunitních onemocnění. Chrání pokožku před invazí antigenu, ničí cizí genetické materiály, které již do těla vstoupily a obnovuje imunitní homeostázu.
Beta-glukan zvlhčuje, zmírňuje popáleniny a jizvy, zvyšuje růst fibroblastů, keratinocytů. Obnovuje pokožku poškozenou UV zářením, vyhlazuje vrásky a podílí se na syntéze kolagenu.
Maska má lehkou gelovou konzistenci (hydrogelová náplast). Může být použita na obličej i tělo. Maska je z měkkého a elastického materiálu, snadno se aplikuje, pevně přilne k pokožce a odstraňuje se bez větší námahy.

Složky: aqua, Glycerin, Butylene Glycol, Agar, Beta-Glucan (1,600 ppm), Dioscorea Japonica Root Extract, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract, Rubus Fruticosus (Blackberry) Fruit Extract, Euterpe Oleracea Fruit Extract, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract, Fragaria Chiloensis (Strawberry) Fruit Extract, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Vaccimium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Hydrolyzed Collagen, Allantoin, Xanthan Gum, Ceratonia Siliqua (Carob) Gum, Carrageenan, Carbomer, 1,2-Hexanediol, PED-60 Hydrogenated Castor Oil, Sucrose, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate.

Indikace: Suchá, dehydrovaná a citlivá pokožka; post-injekční ošetření, jako PRP, mezoterapie, aplikace výplní (botulotoxin, kyselina hyaluronová). Může být také aplikována po laseru, mikrojehličkování a chemickém peelingu.

Další informace

Balení

1 kus, cena za 1 ks (pří nákupu od 10 ks)

Zaznamenali jste chybu na naších stránkách? Nahlaste ji nám a pomozte nám tak zlepšit náš eshop, děkujeme!

Zaznamenali jste chybu na naších stránkách? Nahlaste ji nám a pomozte nám tak zlepšit náš eshop, děkujeme!blízko

× Jak Vám můžeme pomoci?