0
Košík

Omlazující denní krém s SPF 20 z řady PLINEST® care obsahuje nukleotidy, což jsou látky přírodního původu, široce rozšířené v našem těle, které přispívající k obnově kůže, produkci kolagenu fibroblastů a opravě poškození buněčné DNA způsobenému fyzikálními a chemickými faktory.

Kyselina hyaluronová má hloubkový hydratační účinek a pomáhá zvyšovat pevnost a tonus pleti.

Vitamín E má antioxidační vlastnosti. Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a před vlivem slunečního záření.

Uplevityspeciální peptid, obsažený v krému, zvyšuje produkci kolagenu a elastinu, což zlepšuje strukturu dermis a tím má příznivý účinek v boji proti kožním defektům způsobeným stárnutím pokožky.

Indikace pro použití: krém je určen zejména pro normální a smíšené typy pleti a doporučuje se používat v každém ročním období. Produkt napomáhá pokožku hydratovat a revitalizovat. Přispívá k opravě pokožky a chrání ji před vnějšími vlivy, nevhodným životním stylem (kouření, alkohol, nevhodná strava), intenzivním vystavováním slunečnímu záření a podráždění pokožky vnitřními faktory. Obnovuje tonus, pružnost a projasnění, zmírňuje vrásky a zpomaluje jejich tvorbu.

Použití: naneste krém na obličej, krk a dekolt a jemně vmasírujte. Před použitím pleť vyčistěte čistícím produktem dle typu pleti a ztonizujte. Krém zanechává pokožku jemnou, zářivou a připravenou k dalším úkonům (skvělý základ pod make-up, BB nebo CC krém). Pro zajištění efektivnějšího výsledku se doporučuje provádět komplexní péči o pleť, včetně používání přípravků PLINEST® care Omlazující noční krém a Omlazující sérum.

Složení: aqua; ethylhexylmethoxy cinamát; C12-15 alkylbenzoát; betaines; hexyldekanol; methylen bisbenzotriazolyl; tetramethylbutylfenol; cetylfosfát draselný; sodná DNA; hyaluronát sodný; tetrasodium EDTA; dimethicone; akrylát / vinylizodekanoátový crosspolymer; kaprylyl glykol; 1-2 hexandiol; decylglukosid; propylenglykol; xanthanová guma; tropolon; acetyltetrapeptid 2; parfum.

Upozornění: výrobek je určen pouze pro vnější použití. Nanášejte pouze na neporušenou pokožku. Krém uchovávejte na místě chráněném před teplem a mimo dosah dětí. Neaplikujte, pokud je známa nesnášenlivost jedné nebo více látek obsažených v produktu. Zamezte přímému kontaktu s očima a sliznicí. Pokyny pro správnou likvidaci odpadu: balení a leták – papír,  zbytek – netříděný TKO. Dodržujte prosím pravidla pro likvidaci domácího odpadu.

× Máte dotaz?