0
Košík

Omlazující noční krém proti stárnutí z řady PLINEST® care obsahuje nukleotidy, látky přírodního původu, široce rozšířené v našem těle, přispívající k obnově kůže a produkci kolagenu.

Kyselina hyaluronová má hloubkový hydratační účinek a pomáhá zvyšovat pevnost a tonus pleti.

Vitamín E má antioxidační vlastnosti. Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a před vlivem slunečního záření.

Uplevityspeciální peptid, obsažený v krému, zvyšuje produkci kolagenu a elastinu, což zlepšuje strukturu dermis a tím má příznivý účinek v boji proti kožním defektům způsobeným stárnutím pokožky.

Indikace pro použití: hydratační krém s hloubkovým účinkem obnovuje tonus pleti a pružnost, pomáhá zjemňovat vrásky a zpomaluje proces jejich tvorby. Krém pomáhá odolávat jak chronickému stárnutí kůže, tak stárnutí způsobenému vlivem vnějšího prostředí a nadbytkem volných radikálů.

Aplikace: každý večer naneste krém na obličej a krk, jemně vmasírujte. Před použitím pleť vyčistěte čistícím produktem dle typu pleti a ztonizujte. Pro zajištění efektivnějšího výsledku se doporučuje provádět komplexní péči o pleť, včetně používání přípravků PLINEST® care Omlazující denní krém s SPF a Omlazující sérum.

Složení: aqua; hexyldekanol; hexyldecyl laurát; betaines; cetearylakohol; ceteareth – 20; dimethicone; butylenglykol; dimethicone; tokoferol acetát; sodná DNA; hyaluronát sodný; acetylhexapeptid-51 amid; tetrasodium EDTA; kaprylyl glykol; 1-2 hexandiol; tropolon; akrylát / vinylizodekanoátový crosspolymer; hydroxid sodný; parfum.

Upozornění: výrobek je určen pouze pro vnější použití. Nanášejte pouze na neporušenou pokožku. Krém uchovávejte na místě chráněném před teplem a mimo dosah dětí. Neaplikujte, pokud je známa nesnášenlivost na jednu nebo více látek obsažených v produktu. Zamezte přímému kontaktu s očima a sliznicí. Pokyny pro správnou likvidaci odpadu: balení a leták – papír,  zbytek – netříděný TKO. Dodržujte prosím pravidla pro likvidaci domácího odpadu.

Hmotnost 0,05 kg
× Máte dotaz?