B4CELL Nepřímý lipolytic

610.002,950.00

EAN: 1260000063248 Katalogové číslo: - Kategorie: , , , Štítek:

Nepřímý lipolitický účinek – nepřímo ovlivňuje mastné kyseliny. Díky tomuto přípravku se v buňkách spouštějí biochemické procesy, které jsou charakteristické pro fyziologickou lipolýzu.

 

Přirozený efekt. Nepřímé lipolitikum má složení s mnohými rostlinných složkami. Díky tomu je účinek na tělo jemnější a riziko komplikací je minimální. Pro lepší účinek je nutné po zákroku vést zdravý životní styl, sledovat stravu a stav kůže.

Popis

Indikace:

  • stimulace přirozených metabolických procesů v tkáních.
  • zlepšení mikrocirkulace.
  • eliminace přetížení lymfatického systému.
  • zlepšení stavu kůže v důsledku většího průtoku krve v problémových oblastech.

Účinné látky:

Thymosin B4 – přírodní peptid, který je obsažen ve všech lidských a živočišných buňkách. Pomáhá opravovat tkáně, urychluje hojení ran a látkovou výměnu mezi buňkami.

Kofein – pomáhá proti přílišnému vysušování kůže, zlepšuje mikrocirkulaci. Antioxidační účinky kofeinu blokují volné radikály a napomáhají jejich odstranění z těla, což zlepšuje schopnost regenerace pokožky a podporuje vytváření nových a zdravých kožních buněk.

Karnitin – známý spalovač tuků, rozkládá tukové buňky a významně pomáhá redukovat nežádoucí projevy celulitidy.

Extrakt z listů artyčoku zeleninového – je vhodnou podpůrnou látkou při snižování tělesné hmotnosti.

Extrakt z přesličky – zlepšuje strukturu pokožky.

Složení: Aqua, Carnitine, Propylene Glycol, Caffeine, Sh-oligopeptide-4, Cynara Scolymus Leaf Extract, Equisetum Arvense Extract, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Disodium Edta, Benzyl Alcohol.

Další informace

Balení

1 x 10 ml, 5 x 10 ml