0
Košík

Kyselina glykolová podporuje obnovu buněk. Díky exfoliačním účinkům odstraňuje nerovnoměrnou vrstvu odumřelých kožních buněk a má za výsledek hladší a rovnoměrnější povrch pleti. Vyhlazuje vrásky a navrací pokožce mladistvý vzhled.

Návod na použití: první ošetření: 3-4 minuty. Navyšujte o 1 minutu každé ošetření – maximální navýšení 8 minut. Aplikujte tenkou vrstvu peelingu na celý obličej, krk a dekolt jemným štětcem. Po uplynutí dané doby peeling zneutralizujte studenou vodou. Zabraňte kontaktu s očima. Pokud došlo ke kontaktu, ihned opláchněte oči studenou vodou, odstraňte kontaktní čočky. Pokud dojde k pocitu silného pálení, ihned peeling smyjte. Určeno pouze pro profesionální použití. Po aplikaci může být pleť začervenalá a napnutá. Ošetření je možné provádět každé 2-4 týdny. Maximální množství ošetření 4. Je velmi důležité během léčby aplikovat hydratační noční krém a denní krém s SPF 20 a více, a to i po dokončení léčby za účelem ochrany pleti proti slunečnímu záření.

Vedlejší účinky: rosacea, atopická dermatitida, herpes simplex, bradavice.

Upozornění: pro zevní použití. Zabraňte kontaktu s očima. Nepoužívejte produkt, pokud je lahvička rozbitá. Nepoužívejte během těhotenství a kojení. Není vhodné pro děti mladší 3 let.

Hmotnost 0,1 kg
× Máte dotaz?