0
Košík

Kyselina mandlová je alfa-hydroxykyselina, získávaná hydrolýzou extraktu z hořkých mandlí, a je velice účinná při léčbě stárnutí pleti vlivem slunečního záření, proti hyperpigmentaci a akné. Díky své vyšší molekulární hmotnosti kyselina mandlová neproniká hluboko do kůže, a proto nezpůsobuje podráždění. Je doporučená pro klienty s citlivou pletí a pro tmavší fototypy se sklonem k nadměrné hyperpigmentaci. Klienty s fototypem I-IV lze bezpečně a účinně ošetřit bez vedlejších účinků. Kyselina mandlová aktivuje regeneraci buněk snížením koheze korneocytů a stimulaci uvolňování poškozených pigmentovaných buněk z povrchu pleti, a tím zlepšuje povrch a barevný tón pleti.

Návod na použití: první ošetření: 3-4 minuty. Navyšujte o 1 minutu každé ošetření – maximální navýšení 8 minut. Aplikujte tenkou vrstvu peelingu na celý obličej, krk a dekolt jemným štětcem. Po uplynutí dané doby peeling zneutralizujte studenou vodou. Zabraňte kontaktu s očima. Pokud došlo ke kontaktu, ihned opláchněte oči studenou vodou, odstraňte kontaktní čočky. Pokud dojde k pocitu silného pálení, ihned peeling smyjte. Určeno pouze pro profesionální použití. Po aplikaci může být pleť začervenalá a napnutá. Ošetření je možné provádět každé 2-4 týdny. Maximální množství ošetření 4. Je velmi důležité během léčby aplikovat hydratační noční krém a denní krém s SPF 20 a více, a to i po dokončení léčby za účelem ochrany pleti proti slunečnímu záření.

Vedlejší účinky: rosacea, atopická dermatitida, Herpes simplex, bradavice.

Upozornění: pro zevní použití. Zabraňte kontaktu se sliznicí a očima. Nepoužívejte produkt, pokud je lahvička rozbitá. Nepoužívejte během těhotenství a kojení. Není vhodné pro děti mladší 3 let.

Hmotnost 0,1 kg
× Máte dotaz?