TRIPLEST №3 VOLUME (výplň ke korekci hlubokých rýh a vrásek)

2,050.002,150.00

EAN: 0680000058647 Katalogové číslo: - Kategorie: , Štítek:

Intradermální gel na bázi kyseliny hyaluronové 1 ml/ 25 mg.

Sterilní. Pro jednorázové použití.

Popis

Složení: Zesítěná kyselina hyaluronová, fosfátem pufrovaný solný roztok, požadované množství vody pro injikci.

Jedná se o vstřebatelný lék (sterilní, bezpyrogenní a fyziologický gel), používaný jako výplň pro korekci středně těžké až těžké ptózy obličejových tkání se zvětšením objemu a kontury rtů. Hlavní složkou je neživočišná zesítěná kyselina hyaluronová vyrobená bakteriologickou fermentací.

Princip působení preparátu:

TRIPLEST №3 VOLUME se injikuje do podkožní tkáně ke zvýšení extracelulárního matrixu a intradermálního objemu. Tímto způsobem odstraňuje vrásky a jizvy.

Oblasti působení:

TRIPLEST №3 VOLUME je implantovatelný lékařský výrobek, vytvořený v souladu se směrnicí 93/42 / EHS MOB, určený k léčbě estetických vad v následujících oblastech obličeje: nasolabiální záhyby, jizvy po akné a poúrazové, oblasti obličeje vyžadující výživu a obohacení (např. tváře, brada, lícní kosti, rty) díky dočasnému zvýšení objemu měkké tkáně.

Opatření:

Během zákroku se uplatňují preventivní opatření typická pro perkutánní zákroky. Rizika odpovídají typickým infekčním rizikům pro typologii postupu.

TRIPLEST №3 VOLUME není předepisován pacientům s následujícími patologiemi: infekční nebo patologické procesy v blízkosti oblasti výkonu, známá přecitlivělost na hyalurony, alergie na komponenty, poruchy imunitního systému, chronický patologický stav kůže, porušení koagulačních faktorů nebo současná antikoagulační léčba. Před zákrokem se nedoporučuje používat léky na srážení krve (aspirin, NSAID, vit. E), aby se minimalizovalo riziko vzniku modřin nebo krvácení. Používání přípravku TRIPLEST №3 VOLUME je přísně zakázáno v oblasti prsních protéz, umělých šlach, kostí a svalů. Po zákroku a do úplného vymizení otoků a zarudnutí by neměly být implantační zóny vystaveny vysokým teplotám (slunce, umělé opalování, laser) ani velmi nízkým teplotám. Po použití zlikvidujte jehly a stříkačky podle postupů předepsaných pro lékařský odpad.

Nežádoucí účinky, varování a kontraindikace:

Jako u každé intradermální injikce se mohou objevit následující jevy: zánětlivá reakce (zarudnutí, otok atd.), často doprovázená svěděním nebo bolestivými pocity; hematomy; kalení nebo uzliny v místě vpichu; ztmavnutí nebo zesvětlení pokožky v místě vpichu.

Tyto jevy obvykle zmizí za několik dní. Pokud nezmizí déle než za týden, měl by se pacient včas poradit s lékařem. TRIPLEST №3 VOLUME se používá intradermálně a neměl by být injikován do krevních cév. Nejsou známy žádné případy předávkování nebo interakce s jinými léky. Je zakázáno použití během těhotenství.

TRIPLEST №3 VOLUME se vyrábí ve sterilních jednorázových baleních. Opakované použití u různých pacientů je zakázáno. Po otevření by měl být lék použit okamžitě. Látka zbývající po proceduře musí být zlikvidována.

Nepoužívejte preparát, pokud je obal poškozený. Nemíchejte s jinými injekčními léky a nepoužívejte jiné implantáty spolu s TRIPLEST №3 VOLUME. Proveďte postup v čisté místnosti podle jednotných pravidel. Vyplňte samolepky umístěné v obalu. Jednu nalepte na kartu pacienta, která je na klinice, druhá musí být vydána pacientovi. Držte mimo dosah dětí. Ve vzácných případech může produkt způsobit alergickou reakci.

Balení:

  • Balení 1×1 ml.
  • Vložka.
  • Hermeticky uzavřený blistr s 1 naplněnou jednorázovou stříkačkou.
  • Samolepky, z nichž jedna se pro uložení informací o léku nalepí na kartu pacienta.
  • 2 jehly 27G.

Cena za 1 až 5 kusů – 2150,- Kč

Cena za 6 a více kusů – 2050,- Kč

Další informace

Množství

1 až 5, 6 a víc