0
Košík

Revitalizační hydratační gel proti stárnutí, který  intenzivním působením snižuje otoky a tmavé kruhy kolem očí. Gel je lehké struktury, extrémně bohatý na aktivní složky kyseliny hyaluronové přírodního původu ve vysoké koncentraci. Obsahuje kyselinu hyaluronovou jak s vysokou molekulovou hmotností, která bude mít vliv na vnější vrstvy pokožky, tak s nízkou molekulovou hmotností, která má hluboký hydratační účinek a pomáhá zvyšovat pružnost a tonus pleti.

Omlazující oční sérum z řady PLINEST® care obsahuje nukleotidy, látky přírodního původu, široce rozšířené v našem těle, které přispívají k obnově kůže, produkci kolagenu fibroblastů a opravě poškození buněčné DNA způsobené fyzikálními a chemickými faktory.

Kyselina hyaluronová má hloubkový hydratační účinek a pomáhá zvyšovat pevnost a tonus pleti.

Vitamín E má antioxidační vlastnosti. Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a před vlivem slunečního záření.

Eyedeline látka obsahující exkluzivní komplex rostlinných extraktů a antioxidačních látek (mořských planktonů) se speciálně vyvinutou recepturou pro zlepšení mikrocirkulace, boje proti otokům a tmavým kruhům pod očima a snížení pocitu únavy očního okolí.

Indikace pro použití: gel se doporučuje použít ke zlepšení pružnosti a elastičnosti pokožky kolem oči. Osvěžující a protiedematozní, redukuje otoky a tmavé kruhy pod očima. Díky svým revitalizačním vlastnostem, které snižují známky únavy očí, je gel zvláště vhodný pro použití při výskytu otoků a tmavých kruhů pod očima a při pocitu otoku.

Aplikace: naneste gel ráno a večer a také během dne v závislosti na individuálních potřebách. Lehkým poklepáním rozdělte malé množství gelu do oblasti kolem očí a podél obočního oblouku. Gel se rychle vstřebává a zanechává na pokožce příjemný pocit svěžesti. Skvělý základ pro líčení.

Složení: aqua; betaines; butylenglykol; hyaluronát sodný; sodná DNA; výtažek z aromatických zimolezů; výtažek ze zimolezu japonského; mléčná kyselina.

Upozornění: výrobek je určen pouze pro vnější použití. Gel uchovávejte na místě chráněném před teplem a mimo dosah dětí. Neaplikujte, pokud je známa nesnášenlivost s jednou nebo více látkami.

Hmotnost 0,015 kg
× Máte dotaz?