0
Košík
  • VYSOKOMOLEKULÁRNÍ KYSELINA HYALURONOVÁ

Hlavní vlastností kyseliny hyaluronové je vázat vysoký počet molekul vody zajišťujících hydrataci pokožky. Díky vysoké afinitě k vodě se hyaluronát sodný používá jako zvlhčovač pokožky pro svůj bariérový efekt. Při aplikaci na pokožku vytváří tenký film, který ji udržuje hladkou a hydratovanou a chrání ji před vnějšími agresemi. Kromě toho je schopen pronikat do podkožních vrstev, čímž dodává tkáním pevnost, způsobuje dočasné vyplnění a vyhlazení malých vrásek a interaguje s buněčnými mechanismy spojenými s opravou tkáně a zánětem.

  • KOLAGEN

Kolagen lze přirovnat k „lepidlu“, schopnému vytvořit spojení ve vnitřních strukturách tkání, které jej obsahují. Spolu s elastinem, kyselinou hyaluronovou a dalšími glykosaminoglykany je kolagen součástí extracelulární matrix, trojrozměrné struktury, která dodává pokožce pružnost, tonus a pevnost .

  • KOFEIN

Dodává pleti energii .

  • VITAMÍNY E – B3

Vitamíny byly vždy nezbytnou podporou pro udržení vitální a aktivní pokožky. Perfektní směs pro obnovení správné hydrolipidické rovnováhy pokožky.

Použití:

  1. Po očištění požadované oblasti odstraňte ochrannou fólii a přiložte masku umístěním bočních otvorů za ušní boltce
  2. Nechte působit 20-30 minut
  3. Odstraňte masku a vmasírujte zbytky. Není potřeba žádné oplachování
  4. Pokračujte v aplikaci očního a pleťového krému

Upozornění:

Kosmetika pouze pro vnější použití. Nepožívejte. Nepoužívejte u dětí a uchovávejte mimo jejich dosah. Zabraňte kontaktu s očima a sliznicemi. Nepoužívejte, pokud víte, že jste citliví na jednu nebo více složek.

INCI:

Aqua, Glycerin, Sodium Polyacrilate, Propylene Glycol, Diazolidinyl urea, Iodopropynyl butylcarbamate, Tartaric acid, Aluminium Glycinate, Disodium EDTA, Hydrolyzed collagen, CI 77891, Methyl diisopropyl Propionamide, Tocopherol, Sodium Hyaluronate, Coffea Arabica seed, Niacinamide, Parfum.

× Máte dotaz?