0
Košík

Omlazující denní krém proti stárnutí z řady PLINEST® care obsahuje nukleotidy, což jsou látky přírodního původu, široce rozšířené v našem těle, které přispívají k obnově kůže, produkci kolagenu fibroblastů a opravě poškození buněčné DNA způsobené fyzikálními a chemickými faktory.

Kyselina hyaluronová má hloubkový hydratační účinek a pomáhá zvyšovat pevnost a tonus pleti.

Vitamín E má antioxidační vlastnosti. Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a před vlivem slunečního záření.

Uplevityspeciální peptid, obsažený v krému, zvyšuje produkci kolagenu a elastinu, což zlepšuje strukturu dermis a tím má příznivý účinek v boji proti kožním defektům způsobeným stárnutím pokožky.

Indikace pro použití: mladá pokožka: krém pro hydrataci a revitalizaci pokožky. Přispívá k opravě pokožky a k ochraně před účinky znečišťujících látek, kouření, opalování a před podrážděním.

Dospělá pokožka: obnovení tonusu, pružnosti a projasnění pokožky, zmírňuje vrásky a zpomaluje jejich tvorbu.

Aplikace: naneste krém na obličej, krk a dekolt a jemně vmasírujte. Před použitím pleť vyčistěte čistícím produktem dle typu pleti a ztonizujte. Krém zanechává pokožku jemnou, zářivou a připravenou k dalším úkonům (skvělý základ pod make-up, BB nebo CC krém). Pro zajištění efektivnějšího výsledku se doporučuje provádět komplexní péči o pleť, včetně používání přípravků PLINEST® care Omlazující noční krém a Omlazující sérum.

Složení: aqua; hexyldekanol; hexyldecyl laurát; betaines; cetearylakohol; cetylfosfát draselný; tokoferylacetát; sodná DNA, hyaluronát sodný dimethicone; tokoferol acetát; acetyltetrapeptid 2; tetrasodium EDTA; dimethicone; akrylát / vinylizodekanoátivý crosspolymer; hydroxid sodný; kaprylyl glykol;1-2 hexandiol, tropolon; parfum.

Upozornění: výrobek je určen pouze pro vnější použití. Nanášejte pouze na neporušenou pokožku. Krém uchovávejte na místě chráněném před teplem a mimo dosah dětí. Neaplikujte, pokud je známa nesnášenlivost jedné nebo více látek obsažených v produktu. Zamezte přímému kontaktu s očima a sliznicí. Pokyny pro správnou likvidaci odpadu: balení a leták – papír,  zbytek – netříděný TKO. Dodržujte prosím pravidla pro likvidaci domácího odpadu.

Hmotnost 0,05 kg
× Máte dotaz?