0
Košík

Vlastnosti:

· zpevňuje kontury kolem očí a vyhlazuje vrásky

· redukuje otoky a tmavé kruhy kolem očí

· intenzivně vyživuje a hydratuje pleť kolem očí

· poskytuje jí zklidnění a celkovou regeneraci

· podporuje v pleti přirozenou tvorbu kolagenu

 

Účinné látky:

· Acetyl Hexapeptide8 (ARGIRELINE)

Syntetický nízkomolekulární biomimetický peptid. Váže se na komplex SNARE, který hraje rozhodující roli při uvolňování acetylcholinu a zabraňuje jeho navázání na receptory, což blokuje přenos nervového signálu a brání kontrakci mimických svalů. Tato látka představuje revoluční novinku v účinném boji proti vráskám. Předchází vzniku vrásek a zmírňuje hluboké vrásky. Navíc stimuluje syntézu kolagenu.

· Acetyl Hexapeptide-30 (INYLINE) odstraňuje hypertonus mimických svalů. Zabraňuje spuštění biochemické postsynaptické fáze a tím snižuje tvorbu obličejových vrásek.

· Extrakt z artyčoku obsahuje kyselinu listovou a vitamíny C a K, nejdůležitější minerály pro pokožku: hořčík, fosfor, draslík a železo. Artyčok je obzvláště bohatý na kyselinu chlorogenovou, která má antioxidační potenciál, chrání buněčné membrány před volnými radikály, snižuje známky fotostárnutí a zabraňuje oxidaci vitamínu C. Výtažek z artyčoku pomáhá odstraňovat otoky, stimuluje procesy regenerace pokožky, vyhlazuje vrásky. Má výrazný lymfodrenážní účinek.

· Kofein – má drenážní a zpevňující účinek, zlepšuje tok lymfy, stimuluje mikrocirkulaci, zmírňuje otoky a zesvětluje tmavé kruhy pod očima. Jako účinný antioxidant kofein zpomaluje procesy stárnutí, posiluje regeneraci kožních buněk a poskytuje přirozenou ochranu před ultrafialovým zářením.

Složení: Aqua, Acetyl Hexapeptide-30, Arginine, Caprylyl Glycol, Caffeine, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Hydrolyzed Yeast Extract, Cynara Scolymus Leaf Extract, Glycolipids, Phenoxyethanol.

Balení

1 x 5 ml, 5 x 5 ml

× Máte dotaz?