TC PLUS Strong – TCA 20%

1,180.005,280.00

Popis

K-Surgery TC Plus peeling

TC peeling působí na pleť komplexně. Mezi hlavní účinky se nejčastěji rozlišují:

  • Čištění. Peeling pomáhá vyčistit a osvěžit pokožku obličeje, odstranit odumřelé buňky.
  • Stimulující. Díky TC peelingu se aktivují procesy tvorby buněk a také tvorba nových kolagenových a elastinových vláken. V důsledku toho se pokožka obnovuje, stává se pružnější, vrásky jsou vyhlazeny.
  • Protizánětlivé. Díky zúžení pórů se zlepšuje práce mazových žláz, v důsledku čehož se snižuje hromadění kožního mazu, což je ideální prostředí pro bakterie vyvolávající zánětlivé procesy.

Účinné látky:

  • TCA 20 % je ideální pro odstranění nedokonalostí zralé pleti. Používá se ke korekci hyperpigmentace, jizev, známek fotostárnutí, hlubokých vrásek a hypertrofických jizev.
  • Kyselina kójová bojuje proti negativním účinkům volných radikálů na organismus a pleť, a zabraňuje tak známkám stárnutí pleti; má antibakteriální účinky, díky čemuž vyhojí zánětlivé projevy na pokožce, potlačí aktivitu mazových žláz a výrazně omezí další záněty.
  • Kyselina mandlová je jednou z nejznámějších alfa-hydroxykyselin (AHA). Tato kyselina podporuje produkci kolagenu, zlepšuje vzhled pokožky. Odstraňuje přebytečný a nahromaděný maz, nabízí antiseptické účinky, ty jsou důležité při léčbě akné. Využívá se pro léčbu různých kožních onemocnění, zabraňuje předčasnému stárnutí, které často způsobeno fotostárnutím.

Složení: stabilizovaná kyselina trichloroctová (TCA) 20%, kyselina mandlová 5%, kyselina kójová 5%.

Balení: 5*5 ml

Další informace

Balení

1amp x 5ml, 5amp x 5ml