0
Košík

Indikace pro použití: pravidelné používání séra pomáhá obnovovat tonus pleti a pružnost, zvlhčuje ji a pomáhá zmírňovat známky stárnutí kůže.

Aplikace: produkt je vhodný pro všechny typy pleti.

Sérum PLINEST Care má lehkou strukturu, rychle se vstřebává a zanechává pocit sametové pokožky. Naneste peptidové sérum ráno a/nebo večer na obličej, krk a dekolt a jemně vmasírujte, dokud se úplně nevstřebá. Před použitím séra se doporučuje kůži jemně očistit. Po 10 minutách naneste pravidelný krém. Pro zajištění optimálních výsledků se doporučuje provádět komplexní péči o pleť, včetně používání nočního krému Plinest Care a denního krému Plinest Care.

Složení: aqua; betaines; tokoferylacetát; hyaluronát sodný; sodná DNA; glycerin; karbomer; kaprylyl glykol; 1-2 hexandiol; Butyrospermum parkii (Shea Butter); hydroxid sodný; akrylát / vinylizodekanoátový crosspolymer; tropolon; fenyletylalkohol; ethylhexylglycerol; tetrasodium EDTA; hydrogenovaný lecitin; acety sh-heptapeptid 1; parfum.

Upozornění: výrobek je určen pouze pro vnější použití. Nanášejte pouze na neporušenou pokožku. Krém uchovávejte na místě chráněném před teplem a mimo dosah dětí. Neaplikujte, pokud je známa nesnášenlivost na jednu nebo více jeho složek. Zamezte přímému kontaktu s očima a sliznicí. Pokyny pro správnou likvidaci odpadu: Krabice a leták – papír, Láhev – plast netříděný TKO. Dodržujte prosím pravidla pro likvidaci domácího odpadu.

Hmotnost 0,03 kg
× Máte dotaz?