0
Košík

Vlastnosti:

  • stimuluje růst vlasového vlákna a bojuje proti jejich vypadávání
  • zklidňuje pokožku hlavy a předchází svědění
  • obnovuje ztracenou pevnost a pružnost vlasových vláken
  • zajišťuje vlasovým vláknům hloubkovou hydrataci
  • chrání před nepříznivými vnějšími vlivy
  • dodává vlasům potřebnou energii
  • poskytuje vlasům přirozený lesk

 

Účinné látky:

· Acetyl Tetrapeptid-3 je 4aminokyselinový biomimetický peptid odvozený ze signálního peptidu, který stimuluje změny ve tkáních. Peptid působí přímo na vlasový folikul. Změna signálu vede ke zvětšení velikosti vlasového folikulu, vlasy se stávají silnějšími a živějšími.

· Extrakt z červeného jetele může zvýšit růst vlasů u těch, kteří trpí plešatostí a během menopauzy u žen. Podle vědeckých studií k tomu dochází v důsledku účinků estrogenů na růstový cyklus vlasového folikulu. Účinek je umocněn antioxidanty a protizánětlivými vlastnostmi extraktu z červeného jetele, který kromě toho pomáhá bojovat proti mastnosti pokožky hlavy a odstraňuje seboreu, úspěšně bojuje proti časnému šedivění. Biokanin A (- silný isoflavon z červeného jetele) je účinný inhibitor aktivity 5-alfa reduktázy (typu I a II), který reguluje přeměnu testosteronu na DHT při androgenní alopecii.

· Vitamin B6 se podílí především na procesu hydratace vlasů. Při jeho nedostatku dochází k nadměrnému suchu, vlasy vypadají bez života, chybí zdravý lesk. Pyridoxin také zklidňuje pokožku hlavy, umožňuje zbavit se svědění, zarudnutí a odlupování, které je často doprovázeno výskytem lupů. Vitamin B6 v dostatečném množství normalizuje činnost mazových žláz a stabilizuje mastnotu pokožky hlavy.

· Kofein zlepšuje mikrocirkulaci v tkáních a „probouzí“ neaktivní vlasové folikuly, zabraňuje nadměrnému vypadávání vlasů a urychluje jejich růst. Pravidelné používání přípravků s kofeinem dokáže zpomalit proces vypadávání vlasů, udělat vlasy hustší a objemnější, vrátit jim vitalitu a naplnit je energií.

· Keratin je fibrilární protein, který je hlavním strukturálním „materiálem“ rohové vrstvy kůže a vlasů. Zdravé lidské vlasy tvoří 15 % voda, 6 % lipidy (tuky a tukům podobné látky, které ovlivňují lesk a pevnost vlasů), 1 % pigment a 78 % keratin. Jinými slovy, keratin je přirozenou součástí vlasů.

Molekula keratinu proniká hluboko do vlasu a posiluje ho zevnitř, výsledkem je zlepšení struktury vlasu, hydratace a výživa.

Složení: Butylene Glycol, Dextran, Acetyl Tetrapeptide-3, Trifolium Pratense (Clover) Flower Extract, Sodium Hyaluronate, Pyridoxine HCL, Biotin, Zinc gluconate, Panthenol, Hydrolyzed keratin, Sodium Hydroxide, phenoxyethanol.

Balení

1 x 5 ml, 5 x 5 ml

× Máte dotaz?