0
Košík

PLINEST® care IN je potravinový doplněk na bázi nukleotidů, vitamínu E, vitamínu C, koenzymu Q10, kyseliny zinečnaté a kyseliny listové. Působí hluboko v pokožce, obnovuje přirozené schopnosti obrany tkáně kůže před poškozením volnými radikály. Nukleotidy, přírodní frakce DNA a RNA, jsou zvláštní a originální složkou tohoto nového doplňku stravy. Nukleotidy mají antioxidační účinek a bylo prokázáno, že chrání a omezují poškození buněk způsobené ultrafialovým zářením UVB a jejich působení je podporováno účinným sdružením s důležitými a známými antioxidačními prvky: vitamín E, vitamín C, koenzym Q10, zinek a kyselina listová. Slouží k posílení obranyschopnosti pokožky proti slunečnímu (UV) záření, ochraně pokožky před erytémem, hyperpigmentací a vráskami. Schopnost obrany tkáně kůže před poškozením volnými radikály neznamená pouze zlepšení estetického vzhledu pokožky, ale pravidelné používání tohoto doplňku umožňuje působení na všechny látky obecně.

Složení: fosforečnan vápenatý, mikrokrystalická celulóza; vitamin C (kyselina L-askorbová, ethylcelulóza), glukonát zinečnatý, vitamín E (DL-alfa tokoferylacetát, škrob a maltodextrin), nukleotidy, hyaluronát sodný; potahovací činidla: hydroxypropylmethylcelulóza, mikrokrystalická celulóza, kyselina stearová; stabilizátor: zesítěná sodná sůl karboxymethylcelulózy; protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin; koenzym Q10 (ubidkarenon); barvivo: oxid železa; kyselina listová. Bez lepku. Bez laktózy.

Nutriční vlastnosti: energetická hodnota pro 2 tablety: v % VNR * Vitamín C 120 mg, 150 Nukleotidy 50 mg, Vitamín E20 mg 166 Hyaluronát sodný 20 mg, Koenzym Q10 10 mg, Zinek 10 mg, Kyselina 0,2 mg 100 * VNR: Referenční nutriční hodnoty.

Jak používat: doporučujeme užívat 2 tablety denně.

Varování: nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy.

Skladování: uchovávejte při teplotě do 30 ° C. Nevystavujte produkt působení lokálních zdrojů tepla, slunečnímu záření a chraňte jej před vlhkostí. Datum expirace se vztahuje na správně uložený produkt v neporušeném obalu.

Balení: balení po 60 tabletách.

Čistá hmotnost: 24,72 g.

Hmotnost 0,024 kg
× Máte dotaz?