BTX PRO Analog botulotoxinu

510.002,050.00

EAN: 1130000063145 Katalogové číslo: - Kategorie: , , , , Štítek:

Mezopreparát proti mimickým vráskám

Popis

Indikace:

  • bezpečnější lokální alternativa botulotoxinu
  • snižuje aktivitu obličejových svalů odpovědných za tvorbu vrásek
  • uvolňuje mimické vrásky
  • redukuje a zabraňuje vzniku vrásek

Účinné látky:

Acetyl Hexapeptide8 (ARGIRELINE)

Syntetický nízkomolekulární biomimetický peptid. Váže se na komplex SNARE, který hraje rozhodující roli při uvolňování acetylcholinu a zabraňuje jeho navázání na receptory, což zase blokuje přenos nervového signálu a brání kontrakci mimických svalů. Tato látka představuje revoluční novinku v účinném boji proti vráskám. Předchází vzniku vrásek a zmírňuje hluboké vrásky. Narozdíl od škodlivého botulotoxinu, který dočasně paralyzuje mimické svaly, působí 3–6 měsíců a poškozuje přitom svaly, Acetyl Hexapeptide-8 pouze oslabí svalovou kontrakci, čímž se mimické svaly uvolní a sval není poškozen. Navíc stimuluje syntézu kolagenu. Jeho účinek je kratší než účinek botulotoxinu.

Acetyl Hexapeptide-30 (INYLINE) odstraňuje hypertonus mimických svalů. Působí na postsynaptickou membránu, zpomaluje komplex Agrin/MASC, čímž ztěžuje seskupení receptorů AChR. Zabraňuje spuštění biochemické postsynaptické fáze a tím snižuje tvorbu oličejových vrásek.

Arginin je aminokyselina, která je součástí přírodního hydratačního faktoru a je také součástí vlasů. Aminokyselina arginin je velmi populární složkou v kosmetice.

Složení: Aqua, Acetyl Hexapeptide-8, Acetyl Hexapeptide-30, Arginine, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Hydroxide.

Další informace

Balení

1 x 5 ml, 5 x 5 ml